Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska04:52
Płocka04:54
Przemyska04:56
Wilanowska04:57
Cebertowicza04:59
Cieszyńskiego05:00
Sikorskiego05:02
Chałubińskiego05:04
Odrzańska05:06
Pohulanka05:07
Śródmieście SKM05:09
Brama Wyżynna05:11
Dworzec Główny05:13
Brama Oliwska05:15
Chodowieckiego05:16
Uniwersytet Medyczny05:17
Traugutta05:18
Opera Bałtycka05:20
Politechnika05:21
Miszewskiego05:22
Jaśkowa Dolina
 
05:24
0 min.
 
Klonowa05:251 min.
 
Galeria Bałtycka05:273 min.
 
Wojska Polskiego05:295 min.
 
Zamenhofa05:306 min.
 
Zajezdnia05:317 min.
 
Strzyża PKM05:328 min.
 
Uniwersytet05:3410 min.
 
Bażyńskiego05:3511 min.
 
Tetmajera05:3612 min.
 
Derdowskiego05:3713 min.
 
Obrońców Westerplatte05:3814 min.
 
Oliwa05:4016 min.
 
Opacka05:4218 min.
 
Subisława05:4420 min.
 
Pomorska - Osiedle05:4622 min.
 
Osiedle Wejhera05:4824 min.
 
Helska05:4925 min.
 
Jelitkowo05:5026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy