Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:15
Płocka15:17
Przemyska15:19
Wilanowska15:20
Cebertowicza15:22
Cieszyńskiego15:23
Sikorskiego15:25
Chałubińskiego15:27
Odrzańska15:29
Pohulanka15:30
Śródmieście SKM15:32
Brama Wyżynna15:34
Dworzec Główny15:36
Brama Oliwska15:38
Chodowieckiego15:39
Uniwersytet Medyczny15:40
Traugutta15:42
Opera Bałtycka15:44
Politechnika15:45
Miszewskiego15:46
Jaśkowa Dolina
 
15:48
0 min.
 
Klonowa15:502 min.
 
Galeria Bałtycka15:524 min.
 
Wojska Polskiego15:546 min.
 
Zamenhofa15:557 min.
 
Zajezdnia15:568 min.
 
Strzyża PKM15:579 min.
 
Uniwersytet15:5911 min.
 
Bażyńskiego16:0012 min.
 
Tetmajera16:0113 min.
 
Derdowskiego16:0214 min.
 
Obrońców Westerplatte16:0315 min.
 
Oliwa16:0517 min.
 
Opacka16:0719 min.
 
Subisława16:0921 min.
 
Pomorska - Osiedle16:1123 min.
 
Osiedle Wejhera16:1325 min.
 
Helska16:1426 min.
 
Jelitkowo16:1527 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy