Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:55
Płocka13:57
Przemyska13:59
Wilanowska14:00
Cebertowicza14:02
Cieszyńskiego14:03
Sikorskiego14:05
Chałubińskiego14:07
Odrzańska14:09
Pohulanka14:10
Śródmieście SKM14:12
Brama Wyżynna14:14
Dworzec Główny14:16
Brama Oliwska14:18
Chodowieckiego14:19
Uniwersytet Medyczny14:20
Traugutta14:22
Opera Bałtycka14:24
Politechnika14:25
Miszewskiego14:26
Jaśkowa Dolina
 
14:28
0 min.
 
Klonowa14:302 min.
 
Galeria Bałtycka14:324 min.
 
Wojska Polskiego14:346 min.
 
Zamenhofa14:357 min.
 
Zajezdnia14:368 min.
 
Strzyża PKM14:379 min.
 
Uniwersytet14:3911 min.
 
Bażyńskiego14:4012 min.
 
Tetmajera14:4113 min.
 
Derdowskiego14:4214 min.
 
Obrońców Westerplatte14:4315 min.
 
Oliwa14:4517 min.
 
Opacka14:4719 min.
 
Subisława14:4921 min.
 
Pomorska - Osiedle14:5123 min.
 
Osiedle Wejhera14:5325 min.
 
Helska14:5426 min.
 
Jelitkowo14:5527 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy