Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:52
Płocka18:54
Przemyska18:56
Wilanowska18:57
Cebertowicza18:59
Cieszyńskiego19:00
Sikorskiego19:02
Chałubińskiego19:04
Odrzańska19:06
Pohulanka19:07
Śródmieście SKM19:09
Brama Wyżynna19:11
Dworzec Główny19:13
Brama Oliwska19:15
Chodowieckiego19:16
Uniwersytet Medyczny19:17
Traugutta19:18
Opera Bałtycka19:20
Politechnika19:21
Miszewskiego19:22
Jaśkowa Dolina
 
19:24
0 min.
 
Klonowa19:251 min.
 
Galeria Bałtycka19:273 min.
 
Wojska Polskiego19:295 min.
 
Zamenhofa19:306 min.
 
Zajezdnia19:317 min.
 
Strzyża PKM19:328 min.
 
Uniwersytet19:3410 min.
 
Bażyńskiego19:3511 min.
 
Tetmajera19:3612 min.
 
Derdowskiego19:3713 min.
 
Obrońców Westerplatte19:3814 min.
 
Oliwa19:4016 min.
 
Opacka19:4218 min.
 
Subisława19:4420 min.
 
Pomorska - Osiedle19:4622 min.
 
Osiedle Wejhera19:4824 min.
 
Helska19:4925 min.
 
Jelitkowo19:5026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy