Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:32
Płocka11:34
Przemyska11:36
Wilanowska11:37
Cebertowicza11:39
Cieszyńskiego11:40
Sikorskiego11:42
Chałubińskiego11:44
Odrzańska11:46
Pohulanka11:47
Śródmieście SKM11:49
Brama Wyżynna11:51
Dworzec Główny11:53
Brama Oliwska11:55
Chodowieckiego11:56
Uniwersytet Medyczny11:57
Traugutta11:58
Opera Bałtycka12:00
Politechnika12:01
Miszewskiego12:02
Jaśkowa Dolina
 
12:04
0 min.
 
Klonowa12:051 min.
 
Galeria Bałtycka12:073 min.
 
Wojska Polskiego12:095 min.
 
Zamenhofa12:106 min.
 
Zajezdnia12:117 min.
 
Strzyża PKM12:128 min.
 
Uniwersytet12:1410 min.
 
Bażyńskiego12:1511 min.
 
Tetmajera12:1612 min.
 
Derdowskiego12:1713 min.
 
Obrońców Westerplatte12:1814 min.
 
Oliwa12:2016 min.
 
Opacka12:2218 min.
 
Subisława12:2420 min.
 
Pomorska - Osiedle12:2622 min.
 
Osiedle Wejhera12:2824 min.
 
Helska12:2925 min.
 
Jelitkowo12:3026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy