Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:32
Płocka17:34
Przemyska17:36
Wilanowska17:37
Cebertowicza17:39
Cieszyńskiego17:40
Sikorskiego17:42
Chałubińskiego17:44
Odrzańska17:46
Pohulanka17:47
Śródmieście SKM17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego17:56
Uniwersytet Medyczny17:57
Traugutta17:58
Opera Bałtycka18:00
Politechnika18:01
Miszewskiego18:02
Jaśkowa Dolina
 
18:04
0 min.
 
Klonowa18:051 min.
 
Galeria Bałtycka18:073 min.
 
Wojska Polskiego18:095 min.
 
Zamenhofa18:106 min.
 
Zajezdnia18:117 min.
 
Strzyża PKM18:128 min.
 
Uniwersytet18:1410 min.
 
Bażyńskiego18:1511 min.
 
Tetmajera18:1612 min.
 
Derdowskiego18:1713 min.
 
Obrońców Westerplatte18:1814 min.
 
Oliwa18:2016 min.
 
Opacka18:2218 min.
 
Subisława18:2420 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2622 min.
 
Osiedle Wejhera18:2824 min.
 
Helska18:2925 min.
 
Jelitkowo18:3026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy