Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:12
Płocka08:14
Przemyska08:16
Wilanowska08:17
Cebertowicza08:19
Cieszyńskiego08:20
Sikorskiego08:22
Chałubińskiego08:24
Odrzańska08:26
Pohulanka08:27
Śródmieście SKM08:29
Brama Wyżynna08:31
Dworzec Główny08:33
Brama Oliwska08:35
Chodowieckiego08:36
Uniwersytet Medyczny08:37
Traugutta08:38
Opera Bałtycka08:40
Politechnika08:41
Miszewskiego08:42
Jaśkowa Dolina
 
08:44
0 min.
 
Klonowa08:451 min.
 
Galeria Bałtycka08:473 min.
 
Wojska Polskiego08:495 min.
 
Zamenhofa08:506 min.
 
Zajezdnia08:517 min.
 
Strzyża PKM08:528 min.
 
Uniwersytet08:5410 min.
 
Bażyńskiego08:5511 min.
 
Tetmajera08:5612 min.
 
Derdowskiego08:5713 min.
 
Obrońców Westerplatte08:5814 min.
 
Oliwa09:0016 min.
 
Opacka09:0218 min.
 
Subisława09:0420 min.
 
Pomorska - Osiedle09:0622 min.
 
Osiedle Wejhera09:0824 min.
 
Helska09:0925 min.
 
Jelitkowo09:1026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy