Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:52
Płocka06:54
Przemyska06:56
Wilanowska06:57
Cebertowicza06:59
Cieszyńskiego07:00
Sikorskiego07:02
Chałubińskiego07:04
Odrzańska07:06
Pohulanka07:07
Śródmieście SKM07:09
Brama Wyżynna07:11
Dworzec Główny07:13
Brama Oliwska07:15
Chodowieckiego07:16
Uniwersytet Medyczny07:17
Traugutta07:18
Opera Bałtycka
 
07:20
0 min.
 
Politechnika07:211 min.
 
Miszewskiego07:222 min.
 
Jaśkowa Dolina07:244 min.
 
Klonowa07:255 min.
 
Galeria Bałtycka07:277 min.
 
Wojska Polskiego07:299 min.
 
Zamenhofa07:3010 min.
 
Zajezdnia07:3111 min.
 
Strzyża PKM07:3212 min.
 
Uniwersytet07:3414 min.
 
Bażyńskiego07:3515 min.
 
Tetmajera07:3616 min.
 
Derdowskiego07:3717 min.
 
Obrońców Westerplatte07:3818 min.
 
Oliwa07:4020 min.
 
Opacka07:4222 min.
 
Subisława07:4424 min.
 
Pomorska - Osiedle07:4626 min.
 
Osiedle Wejhera07:4828 min.
 
Helska07:4929 min.
 
Jelitkowo07:5030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy