Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:52
Płocka19:54
Przemyska19:56
Wilanowska19:57
Cebertowicza19:59
Cieszyńskiego20:00
Sikorskiego20:02
Chałubińskiego20:04
Odrzańska20:06
Pohulanka20:07
Śródmieście SKM20:09
Brama Wyżynna20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Oliwska20:15
Chodowieckiego20:16
Uniwersytet Medyczny20:17
Traugutta20:18
Opera Bałtycka
 
20:20
0 min.
 
Politechnika20:211 min.
 
Miszewskiego20:222 min.
 
Jaśkowa Dolina20:244 min.
 
Klonowa20:255 min.
 
Galeria Bałtycka20:277 min.
 
Wojska Polskiego20:299 min.
 
Zamenhofa20:3010 min.
 
Zajezdnia20:3111 min.
 
Strzyża PKM20:3212 min.
 
Uniwersytet20:3414 min.
 
Bażyńskiego20:3515 min.
 
Tetmajera20:3616 min.
 
Derdowskiego20:3717 min.
 
Obrońców Westerplatte20:3818 min.
 
Oliwa20:4020 min.
 
Opacka20:4222 min.
 
Subisława20:4424 min.
 
Pomorska - Osiedle20:4626 min.
 
Osiedle Wejhera20:4828 min.
 
Helska20:4929 min.
 
Jelitkowo20:5030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy