Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:45
Płocka16:47
Przemyska16:49
Wilanowska16:50
Cebertowicza16:52
Cieszyńskiego16:53
Sikorskiego16:55
Chałubińskiego16:57
Odrzańska16:59
Pohulanka17:00
Śródmieście SKM17:02
Brama Wyżynna17:04
Dworzec Główny17:06
Brama Oliwska17:08
Chodowieckiego17:09
Uniwersytet Medyczny17:10
Traugutta17:12
Opera Bałtycka
 
17:14
0 min.
 
Politechnika17:151 min.
 
Miszewskiego17:162 min.
 
Jaśkowa Dolina17:184 min.
 
Klonowa17:206 min.
 
Galeria Bałtycka17:228 min.
 
Wojska Polskiego17:2410 min.
 
Zamenhofa17:2511 min.
 
Zajezdnia17:2612 min.
 
Strzyża PKM17:2713 min.
 
Uniwersytet17:2915 min.
 
Bażyńskiego17:3016 min.
 
Tetmajera17:3117 min.
 
Derdowskiego17:3218 min.
 
Obrońców Westerplatte17:3319 min.
 
Oliwa17:3521 min.
 
Opacka17:3723 min.
 
Subisława17:3925 min.
 
Pomorska - Osiedle17:4127 min.
 
Osiedle Wejhera17:4329 min.
 
Helska17:4430 min.
 
Jelitkowo17:4531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy