Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:25
Płocka16:27
Przemyska16:29
Wilanowska16:30
Cebertowicza16:32
Cieszyńskiego16:33
Sikorskiego16:35
Chałubińskiego16:37
Odrzańska16:39
Pohulanka16:40
Śródmieście SKM16:42
Brama Wyżynna16:44
Dworzec Główny16:46
Brama Oliwska16:48
Chodowieckiego16:49
Uniwersytet Medyczny16:50
Traugutta16:52
Opera Bałtycka
 
16:54
0 min.
 
Politechnika16:551 min.
 
Miszewskiego16:562 min.
 
Jaśkowa Dolina16:584 min.
 
Klonowa17:006 min.
 
Galeria Bałtycka17:028 min.
 
Wojska Polskiego17:0410 min.
 
Zamenhofa17:0511 min.
 
Zajezdnia17:0612 min.
 
Strzyża PKM17:0713 min.
 
Uniwersytet17:0915 min.
 
Bażyńskiego17:1016 min.
 
Tetmajera17:1117 min.
 
Derdowskiego17:1218 min.
 
Obrońców Westerplatte17:1319 min.
 
Oliwa17:1521 min.
 
Opacka17:1723 min.
 
Subisława17:1925 min.
 
Pomorska - Osiedle17:2127 min.
 
Osiedle Wejhera17:2329 min.
 
Helska17:2430 min.
 
Jelitkowo17:2531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy