Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:55
Płocka11:57
Przemyska11:59
Wilanowska12:00
Cebertowicza12:02
Cieszyńskiego12:03
Sikorskiego12:05
Chałubińskiego12:07
Odrzańska12:09
Pohulanka12:10
Śródmieście SKM12:12
Brama Wyżynna12:14
Dworzec Główny12:16
Brama Oliwska12:18
Chodowieckiego12:19
Uniwersytet Medyczny12:20
Traugutta12:22
Opera Bałtycka
 
12:24
0 min.
 
Politechnika12:251 min.
 
Miszewskiego12:262 min.
 
Jaśkowa Dolina12:284 min.
 
Klonowa12:306 min.
 
Galeria Bałtycka12:328 min.
 
Wojska Polskiego12:3410 min.
 
Zamenhofa12:3511 min.
 
Zajezdnia12:3612 min.
 
Strzyża PKM12:3713 min.
 
Uniwersytet12:3915 min.
 
Bażyńskiego12:4016 min.
 
Tetmajera12:4117 min.
 
Derdowskiego12:4218 min.
 
Obrońców Westerplatte12:4319 min.
 
Oliwa12:4521 min.
 
Opacka12:4723 min.
 
Subisława12:4925 min.
 
Pomorska - Osiedle12:5127 min.
 
Osiedle Wejhera12:5329 min.
 
Helska12:5430 min.
 
Jelitkowo12:5531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy