Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:15
Płocka10:17
Przemyska10:19
Wilanowska10:20
Cebertowicza10:22
Cieszyńskiego10:23
Sikorskiego10:25
Chałubińskiego10:27
Odrzańska10:29
Pohulanka10:30
Śródmieście SKM10:32
Brama Wyżynna10:34
Dworzec Główny10:36
Brama Oliwska10:38
Chodowieckiego10:39
Uniwersytet Medyczny10:40
Traugutta10:42
Opera Bałtycka
 
10:44
0 min.
 
Politechnika10:451 min.
 
Miszewskiego10:462 min.
 
Jaśkowa Dolina10:484 min.
 
Klonowa10:506 min.
 
Galeria Bałtycka10:528 min.
 
Wojska Polskiego10:5410 min.
 
Zamenhofa10:5511 min.
 
Zajezdnia10:5612 min.
 
Strzyża PKM10:5713 min.
 
Uniwersytet10:5915 min.
 
Bażyńskiego11:0016 min.
 
Tetmajera11:0117 min.
 
Derdowskiego11:0218 min.
 
Obrońców Westerplatte11:0319 min.
 
Oliwa11:0521 min.
 
Opacka11:0723 min.
 
Subisława11:0925 min.
 
Pomorska - Osiedle11:1127 min.
 
Osiedle Wejhera11:1329 min.
 
Helska11:1430 min.
 
Jelitkowo11:1531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy