Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:05
Płocka09:07
Przemyska09:09
Wilanowska09:10
Cebertowicza09:12
Cieszyńskiego09:13
Sikorskiego09:15
Chałubińskiego09:17
Odrzańska09:19
Pohulanka09:20
Śródmieście SKM09:22
Brama Wyżynna09:24
Dworzec Główny09:26
Brama Oliwska09:28
Chodowieckiego09:29
Uniwersytet Medyczny09:30
Traugutta09:32
Opera Bałtycka
 
09:34
0 min.
 
Politechnika09:351 min.
 
Miszewskiego09:362 min.
 
Jaśkowa Dolina09:384 min.
 
Klonowa09:406 min.
 
Galeria Bałtycka09:428 min.
 
Wojska Polskiego09:4410 min.
 
Zamenhofa09:4511 min.
 
Zajezdnia09:4612 min.
 
Strzyża PKM09:4713 min.
 
Uniwersytet09:4915 min.
 
Bażyńskiego09:5016 min.
 
Tetmajera09:5117 min.
 
Derdowskiego09:5218 min.
 
Obrońców Westerplatte09:5319 min.
 
Oliwa09:5521 min.
 
Opacka09:5723 min.
 
Subisława09:5925 min.
 
Pomorska - Osiedle10:0127 min.
 
Osiedle Wejhera10:0329 min.
 
Helska10:0430 min.
 
Jelitkowo10:0531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy