Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:25
Płocka07:27
Przemyska07:29
Wilanowska07:30
Cebertowicza07:32
Cieszyńskiego07:33
Sikorskiego07:35
Chałubińskiego07:37
Odrzańska07:39
Pohulanka07:40
Śródmieście SKM07:42
Brama Wyżynna07:44
Dworzec Główny07:46
Brama Oliwska07:48
Chodowieckiego07:49
Uniwersytet Medyczny07:50
Traugutta07:52
Opera Bałtycka
 
07:54
0 min.
 
Politechnika07:551 min.
 
Miszewskiego07:562 min.
 
Jaśkowa Dolina07:584 min.
 
Klonowa08:006 min.
 
Galeria Bałtycka08:028 min.
 
Wojska Polskiego08:0410 min.
 
Zamenhofa08:0511 min.
 
Zajezdnia08:0612 min.
 
Strzyża PKM08:0713 min.
 
Uniwersytet08:0915 min.
 
Bażyńskiego08:1016 min.
 
Tetmajera08:1117 min.
 
Derdowskiego08:1218 min.
 
Obrońców Westerplatte08:1319 min.
 
Oliwa08:1521 min.
 
Opacka08:1723 min.
 
Subisława08:1925 min.
 
Pomorska - Osiedle08:2127 min.
 
Osiedle Wejhera08:2329 min.
 
Helska08:2430 min.
 
Jelitkowo08:2531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy