Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:12
Płocka18:14
Przemyska18:16
Wilanowska18:17
Cebertowicza18:19
Cieszyńskiego18:20
Sikorskiego18:22
Chałubińskiego18:24
Odrzańska18:26
Pohulanka18:27
Śródmieście SKM18:29
Brama Wyżynna18:31
Dworzec Główny18:33
Brama Oliwska18:35
Chodowieckiego18:36
Uniwersytet Medyczny18:37
Traugutta18:38
Opera Bałtycka
 
18:40
0 min.
 
Politechnika18:411 min.
 
Miszewskiego18:422 min.
 
Jaśkowa Dolina18:444 min.
 
Klonowa18:455 min.
 
Galeria Bałtycka18:477 min.
 
Wojska Polskiego18:499 min.
 
Zamenhofa18:5010 min.
 
Zajezdnia18:5111 min.
 
Strzyża PKM18:5212 min.
 
Uniwersytet18:5414 min.
 
Bażyńskiego18:5515 min.
 
Tetmajera18:5616 min.
 
Derdowskiego18:5717 min.
 
Obrońców Westerplatte18:5818 min.
 
Oliwa19:0020 min.
 
Opacka19:0222 min.
 
Subisława19:0424 min.
 
Pomorska - Osiedle19:0626 min.
 
Osiedle Wejhera19:0828 min.
 
Helska19:0929 min.
 
Jelitkowo19:1030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy