Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:32
Płocka13:34
Przemyska13:36
Wilanowska13:37
Cebertowicza13:39
Cieszyńskiego13:40
Sikorskiego13:42
Chałubińskiego13:44
Odrzańska13:46
Pohulanka13:47
Śródmieście SKM13:49
Brama Wyżynna13:51
Dworzec Główny13:53
Brama Oliwska13:55
Chodowieckiego13:56
Uniwersytet Medyczny13:57
Traugutta13:58
Opera Bałtycka
 
14:00
0 min.
 
Politechnika14:011 min.
 
Miszewskiego14:022 min.
 
Jaśkowa Dolina14:044 min.
 
Klonowa14:055 min.
 
Galeria Bałtycka14:077 min.
 
Wojska Polskiego14:099 min.
 
Zamenhofa14:1010 min.
 
Zajezdnia14:1111 min.
 
Strzyża PKM14:1212 min.
 
Uniwersytet14:1414 min.
 
Bażyńskiego14:1515 min.
 
Tetmajera14:1616 min.
 
Derdowskiego14:1717 min.
 
Obrońców Westerplatte14:1818 min.
 
Oliwa14:2020 min.
 
Opacka14:2222 min.
 
Subisława14:2424 min.
 
Pomorska - Osiedle14:2626 min.
 
Osiedle Wejhera14:2828 min.
 
Helska14:2929 min.
 
Jelitkowo14:3030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy