Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego13:22
Chałubińskiego13:24
Odrzańska13:26
Pohulanka13:27
Śródmieście SKM13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Oliwska13:35
Chodowieckiego13:36
Uniwersytet Medyczny13:37
Traugutta13:38
Opera Bałtycka
 
13:40
0 min.
 
Politechnika13:411 min.
 
Miszewskiego13:422 min.
 
Jaśkowa Dolina13:444 min.
 
Klonowa13:455 min.
 
Galeria Bałtycka13:477 min.
 
Wojska Polskiego13:499 min.
 
Zamenhofa13:5010 min.
 
Zajezdnia13:5111 min.
 
Strzyża PKM13:5212 min.
 
Uniwersytet13:5414 min.
 
Bażyńskiego13:5515 min.
 
Tetmajera13:5616 min.
 
Derdowskiego13:5717 min.
 
Obrońców Westerplatte13:5818 min.
 
Oliwa14:0020 min.
 
Opacka14:0222 min.
 
Subisława14:0424 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0626 min.
 
Osiedle Wejhera14:0828 min.
 
Helska14:0929 min.
 
Jelitkowo14:1030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy