Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:52
Płocka12:54
Przemyska12:56
Wilanowska12:57
Cebertowicza12:59
Cieszyńskiego13:00
Sikorskiego13:02
Chałubińskiego13:04
Odrzańska13:06
Pohulanka13:07
Śródmieście SKM13:09
Brama Wyżynna13:11
Dworzec Główny13:13
Brama Oliwska13:15
Chodowieckiego13:16
Uniwersytet Medyczny13:17
Traugutta13:18
Opera Bałtycka
 
13:20
0 min.
 
Politechnika13:211 min.
 
Miszewskiego13:222 min.
 
Jaśkowa Dolina13:244 min.
 
Klonowa13:255 min.
 
Galeria Bałtycka13:277 min.
 
Wojska Polskiego13:299 min.
 
Zamenhofa13:3010 min.
 
Zajezdnia13:3111 min.
 
Strzyża PKM13:3212 min.
 
Uniwersytet13:3414 min.
 
Bażyńskiego13:3515 min.
 
Tetmajera13:3616 min.
 
Derdowskiego13:3717 min.
 
Obrońców Westerplatte13:3818 min.
 
Oliwa13:4020 min.
 
Opacka13:4222 min.
 
Subisława13:4424 min.
 
Pomorska - Osiedle13:4626 min.
 
Osiedle Wejhera13:4828 min.
 
Helska13:4929 min.
 
Jelitkowo13:5030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy