Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:12
Płocka12:14
Przemyska12:16
Wilanowska12:17
Cebertowicza12:19
Cieszyńskiego12:20
Sikorskiego12:22
Chałubińskiego12:24
Odrzańska12:26
Pohulanka12:27
Śródmieście SKM12:29
Brama Wyżynna12:31
Dworzec Główny12:33
Brama Oliwska12:35
Chodowieckiego12:36
Uniwersytet Medyczny12:37
Traugutta12:38
Opera Bałtycka
 
12:40
0 min.
 
Politechnika12:411 min.
 
Miszewskiego12:422 min.
 
Jaśkowa Dolina12:444 min.
 
Klonowa12:455 min.
 
Galeria Bałtycka12:477 min.
 
Wojska Polskiego12:499 min.
 
Zamenhofa12:5010 min.
 
Zajezdnia12:5111 min.
 
Strzyża PKM12:5212 min.
 
Uniwersytet12:5414 min.
 
Bażyńskiego12:5515 min.
 
Tetmajera12:5616 min.
 
Derdowskiego12:5717 min.
 
Obrońców Westerplatte12:5818 min.
 
Oliwa13:0020 min.
 
Opacka13:0222 min.
 
Subisława13:0424 min.
 
Pomorska - Osiedle13:0626 min.
 
Osiedle Wejhera13:0828 min.
 
Helska13:0929 min.
 
Jelitkowo13:1030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy