Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:52
Płocka10:54
Przemyska10:56
Wilanowska10:57
Cebertowicza10:59
Cieszyńskiego11:00
Sikorskiego11:02
Chałubińskiego11:04
Odrzańska11:06
Pohulanka11:07
Śródmieście SKM11:09
Brama Wyżynna11:11
Dworzec Główny11:13
Brama Oliwska11:15
Chodowieckiego11:16
Uniwersytet Medyczny11:17
Traugutta11:18
Opera Bałtycka
 
11:20
0 min.
 
Politechnika11:211 min.
 
Miszewskiego11:222 min.
 
Jaśkowa Dolina11:244 min.
 
Klonowa11:255 min.
 
Galeria Bałtycka11:277 min.
 
Wojska Polskiego11:299 min.
 
Zamenhofa11:3010 min.
 
Zajezdnia11:3111 min.
 
Strzyża PKM11:3212 min.
 
Uniwersytet11:3414 min.
 
Bażyńskiego11:3515 min.
 
Tetmajera11:3616 min.
 
Derdowskiego11:3717 min.
 
Obrońców Westerplatte11:3818 min.
 
Oliwa11:4020 min.
 
Opacka11:4222 min.
 
Subisława11:4424 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4626 min.
 
Osiedle Wejhera11:4828 min.
 
Helska11:4929 min.
 
Jelitkowo11:5030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy