Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:32
Płocka07:34
Przemyska07:36
Wilanowska07:37
Cebertowicza07:39
Cieszyńskiego07:40
Sikorskiego07:42
Chałubińskiego07:44
Odrzańska07:46
Pohulanka07:47
Śródmieście SKM07:49
Brama Wyżynna07:51
Dworzec Główny07:53
Brama Oliwska07:55
Chodowieckiego07:56
Uniwersytet Medyczny07:57
Traugutta07:58
Opera Bałtycka
 
08:00
0 min.
 
Politechnika08:011 min.
 
Miszewskiego08:022 min.
 
Jaśkowa Dolina08:044 min.
 
Klonowa08:055 min.
 
Galeria Bałtycka08:077 min.
 
Wojska Polskiego08:099 min.
 
Zamenhofa08:1010 min.
 
Zajezdnia08:1111 min.
 
Strzyża PKM08:1212 min.
 
Uniwersytet08:1313 min.
 
Bażyńskiego08:1414 min.
 
Tetmajera08:1515 min.
 
Derdowskiego08:1616 min.
 
Obrońców Westerplatte08:1717 min.
 
Oliwa08:1919 min.
 
Opacka08:2121 min.
 
Subisława08:2323 min.
 
Pomorska - Osiedle08:2525 min.
 
Osiedle Wejhera08:2727 min.
 
Helska08:2828 min.
 
Jelitkowo08:2929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy