Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:02
Płocka21:04
Przemyska21:06
Wilanowska21:07
Cebertowicza21:09
Cieszyńskiego21:10
Sikorskiego21:12
Chałubińskiego21:14
Odrzańska21:16
Pohulanka21:17
Śródmieście SKM21:19
Brama Wyżynna21:21
Dworzec Główny21:23
Brama Oliwska21:25
Chodowieckiego21:26
Uniwersytet Medyczny21:27
Traugutta21:28
Opera Bałtycka
 
21:30
0 min.
 
Politechnika21:311 min.
 
Miszewskiego21:322 min.
 
Jaśkowa Dolina21:344 min.
 
Klonowa21:355 min.
 
Galeria Bałtycka21:377 min.
 
Wojska Polskiego21:399 min.
 
Zamenhofa21:4010 min.
 
Zajezdnia21:4111 min.
 
Strzyża PKM21:4212 min.
 
Uniwersytet21:4313 min.
 
Bażyńskiego21:4414 min.
 
Tetmajera21:4515 min.
 
Derdowskiego21:4616 min.
 
Obrońców Westerplatte21:4717 min.
 
Oliwa21:4919 min.
 
Opacka21:5121 min.
 
Subisława21:5323 min.
 
Pomorska - Osiedle21:5525 min.
 
Osiedle Wejhera21:5727 min.
 
Helska21:5828 min.
 
Jelitkowo21:5929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy