Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:32
Płocka19:34
Przemyska19:36
Wilanowska19:37
Cebertowicza19:39
Cieszyńskiego19:40
Sikorskiego19:42
Chałubińskiego19:44
Odrzańska19:46
Pohulanka19:47
Śródmieście SKM19:49
Brama Wyżynna19:51
Dworzec Główny19:53
Brama Oliwska19:55
Chodowieckiego19:56
Uniwersytet Medyczny19:57
Traugutta19:58
Opera Bałtycka
 
20:00
0 min.
 
Politechnika20:011 min.
 
Miszewskiego20:022 min.
 
Jaśkowa Dolina20:044 min.
 
Klonowa20:055 min.
 
Galeria Bałtycka20:077 min.
 
Wojska Polskiego20:099 min.
 
Zamenhofa20:1010 min.
 
Zajezdnia20:1111 min.
 
Strzyża PKM20:1212 min.
 
Uniwersytet20:1414 min.
 
Bażyńskiego20:1515 min.
 
Tetmajera20:1616 min.
 
Derdowskiego20:1717 min.
 
Obrońców Westerplatte20:1818 min.
 
Oliwa20:2020 min.
 
Opacka20:2222 min.
 
Subisława20:2424 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2626 min.
 
Osiedle Wejhera20:2828 min.
 
Helska20:2929 min.
 
Jelitkowo20:3030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy