Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:32
Płocka16:34
Przemyska16:36
Wilanowska16:37
Cebertowicza16:39
Cieszyńskiego16:40
Sikorskiego16:42
Chałubińskiego16:44
Odrzańska16:46
Pohulanka16:47
Śródmieście SKM16:49
Brama Wyżynna16:51
Dworzec Główny16:53
Brama Oliwska16:55
Chodowieckiego16:56
Uniwersytet Medyczny16:57
Traugutta16:58
Opera Bałtycka
 
17:00
0 min.
 
Politechnika17:011 min.
 
Miszewskiego17:022 min.
 
Jaśkowa Dolina17:044 min.
 
Klonowa17:055 min.
 
Galeria Bałtycka17:077 min.
 
Wojska Polskiego17:099 min.
 
Zamenhofa17:1010 min.
 
Zajezdnia17:1111 min.
 
Strzyża PKM17:1212 min.
 
Uniwersytet17:1414 min.
 
Bażyńskiego17:1515 min.
 
Tetmajera17:1616 min.
 
Derdowskiego17:1717 min.
 
Obrońców Westerplatte17:1818 min.
 
Oliwa17:2020 min.
 
Opacka17:2222 min.
 
Subisława17:2424 min.
 
Pomorska - Osiedle17:2626 min.
 
Osiedle Wejhera17:2828 min.
 
Helska17:2929 min.
 
Jelitkowo17:3030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy