Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:12
Płocka15:14
Przemyska15:16
Wilanowska15:17
Cebertowicza15:19
Cieszyńskiego15:20
Sikorskiego15:22
Chałubińskiego15:24
Odrzańska15:26
Pohulanka15:27
Śródmieście SKM15:29
Brama Wyżynna15:31
Dworzec Główny15:33
Brama Oliwska15:35
Chodowieckiego15:36
Uniwersytet Medyczny15:37
Traugutta15:38
Opera Bałtycka
 
15:40
0 min.
 
Politechnika15:411 min.
 
Miszewskiego15:422 min.
 
Jaśkowa Dolina15:444 min.
 
Klonowa15:455 min.
 
Galeria Bałtycka15:477 min.
 
Wojska Polskiego15:499 min.
 
Zamenhofa15:5010 min.
 
Zajezdnia15:5111 min.
 
Strzyża PKM15:5212 min.
 
Uniwersytet15:5414 min.
 
Bażyńskiego15:5515 min.
 
Tetmajera15:5616 min.
 
Derdowskiego15:5717 min.
 
Obrońców Westerplatte15:5818 min.
 
Oliwa16:0020 min.
 
Opacka16:0222 min.
 
Subisława16:0424 min.
 
Pomorska - Osiedle16:0626 min.
 
Osiedle Wejhera16:0828 min.
 
Helska16:0929 min.
 
Jelitkowo16:1030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy