Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:12
Płocka08:14
Przemyska08:16
Wilanowska08:17
Cebertowicza08:19
Cieszyńskiego08:20
Sikorskiego08:22
Chałubińskiego08:24
Odrzańska08:26
Pohulanka08:27
Śródmieście SKM08:29
Brama Wyżynna08:31
Dworzec Główny08:33
Brama Oliwska08:35
Chodowieckiego08:36
Uniwersytet Medyczny08:37
Traugutta08:38
Opera Bałtycka
 
08:40
0 min.
 
Politechnika08:411 min.
 
Miszewskiego08:422 min.
 
Jaśkowa Dolina08:444 min.
 
Klonowa08:455 min.
 
Galeria Bałtycka08:477 min.
 
Wojska Polskiego08:499 min.
 
Zamenhofa08:5010 min.
 
Zajezdnia08:5111 min.
 
Strzyża PKM08:5212 min.
 
Uniwersytet08:5414 min.
 
Bażyńskiego08:5515 min.
 
Tetmajera08:5616 min.
 
Derdowskiego08:5717 min.
 
Obrońców Westerplatte08:5818 min.
 
Oliwa09:0020 min.
 
Opacka09:0222 min.
 
Subisława09:0424 min.
 
Pomorska - Osiedle09:0626 min.
 
Osiedle Wejhera09:0828 min.
 
Helska09:0929 min.
 
Jelitkowo09:1030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy