Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:12
Płocka20:14
Przemyska20:16
Wilanowska20:17
Cebertowicza20:19
Cieszyńskiego20:20
Sikorskiego20:22
Chałubińskiego20:24
Odrzańska20:26
Pohulanka20:27
Śródmieście SKM20:29
Brama Wyżynna20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Oliwska20:35
Chodowieckiego
 
20:36
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:371 min.
 
Traugutta20:382 min.
 
Opera Bałtycka20:404 min.
 
Politechnika20:415 min.
 
Miszewskiego20:426 min.
 
Jaśkowa Dolina20:448 min.
 
Klonowa20:459 min.
 
Galeria Bałtycka20:4711 min.
 
Wojska Polskiego20:4913 min.
 
Zamenhofa20:5014 min.
 
Zajezdnia20:5115 min.
 
Strzyża PKM20:5216 min.
 
Uniwersytet20:5418 min.
 
Bażyńskiego20:5519 min.
 
Tetmajera20:5620 min.
 
Derdowskiego20:5721 min.
 
Obrońców Westerplatte20:5822 min.
 
Oliwa21:0024 min.
 
Opacka21:0226 min.
 
Subisława21:0428 min.
 
Pomorska - Osiedle21:0630 min.
 
Osiedle Wejhera21:0832 min.
 
Helska21:0933 min.
 
Jelitkowo21:1034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy