Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:35
Płocka19:37
Przemyska19:39
Wilanowska19:40
Cebertowicza19:42
Cieszyńskiego19:43
Sikorskiego19:45
Chałubińskiego19:47
Odrzańska19:49
Pohulanka19:50
Śródmieście SKM19:52
Brama Wyżynna19:54
Dworzec Główny19:56
Brama Oliwska19:58
Chodowieckiego
 
19:59
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:001 min.
 
Traugutta20:012 min.
 
Opera Bałtycka20:034 min.
 
Politechnika20:045 min.
 
Miszewskiego20:056 min.
 
Jaśkowa Dolina20:078 min.
 
Klonowa20:089 min.
 
Galeria Bałtycka20:1011 min.
 
Wojska Polskiego20:1213 min.
 
Zamenhofa20:1314 min.
 
Zajezdnia20:1415 min.
 
Strzyża PKM20:1516 min.
 
Uniwersytet20:1718 min.
 
Bażyńskiego20:1819 min.
 
Tetmajera20:1920 min.
 
Derdowskiego20:2021 min.
 
Obrońców Westerplatte20:2122 min.
 
Oliwa20:2324 min.
 
Opacka20:2526 min.
 
Subisława20:2728 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2930 min.
 
Osiedle Wejhera20:3132 min.
 
Helska20:3233 min.
 
Jelitkowo20:3334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy