Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:17
Płocka19:19
Przemyska19:21
Wilanowska19:22
Cebertowicza19:24
Cieszyńskiego19:25
Sikorskiego19:27
Chałubińskiego19:29
Odrzańska19:31
Pohulanka19:32
Śródmieście SKM19:34
Brama Wyżynna19:36
Dworzec Główny19:38
Brama Oliwska19:40
Chodowieckiego
 
19:41
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:421 min.
 
Traugutta19:443 min.
 
Opera Bałtycka19:465 min.
 
Politechnika19:476 min.
 
Miszewskiego19:487 min.
 
Jaśkowa Dolina19:509 min.
 
Klonowa19:5211 min.
 
Galeria Bałtycka19:5413 min.
 
Wojska Polskiego19:5615 min.
 
Zamenhofa19:5716 min.
 
Zajezdnia19:5817 min.
 
Strzyża PKM19:5918 min.
 
Uniwersytet20:0120 min.
 
Bażyńskiego20:0221 min.
 
Tetmajera20:0322 min.
 
Derdowskiego20:0423 min.
 
Obrońców Westerplatte20:0524 min.
 
Oliwa20:0726 min.
 
Opacka20:0928 min.
 
Subisława20:1130 min.
 
Pomorska - Osiedle20:1332 min.
 
Osiedle Wejhera20:1534 min.
 
Helska20:1635 min.
 
Jelitkowo20:1736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy