Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:47
Płocka17:49
Przemyska17:51
Wilanowska17:52
Cebertowicza17:54
Cieszyńskiego17:55
Sikorskiego17:57
Chałubińskiego17:59
Odrzańska18:01
Pohulanka18:02
Śródmieście SKM18:04
Brama Wyżynna18:06
Dworzec Główny18:08
Brama Oliwska18:10
Chodowieckiego
 
18:11
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:121 min.
 
Traugutta18:143 min.
 
Opera Bałtycka18:165 min.
 
Politechnika18:176 min.
 
Miszewskiego18:187 min.
 
Jaśkowa Dolina18:209 min.
 
Klonowa18:2211 min.
 
Galeria Bałtycka18:2413 min.
 
Wojska Polskiego18:2615 min.
 
Zamenhofa18:2716 min.
 
Zajezdnia18:2817 min.
 
Strzyża PKM18:2918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy