Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:25
Płocka16:27
Przemyska16:29
Wilanowska16:30
Cebertowicza16:32
Cieszyńskiego16:33
Sikorskiego16:35
Chałubińskiego16:37
Odrzańska16:39
Pohulanka16:40
Śródmieście SKM16:42
Brama Wyżynna16:44
Dworzec Główny16:46
Brama Oliwska16:48
Chodowieckiego
 
16:49
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:501 min.
 
Traugutta16:523 min.
 
Opera Bałtycka16:545 min.
 
Politechnika16:556 min.
 
Miszewskiego16:567 min.
 
Jaśkowa Dolina16:589 min.
 
Klonowa17:0011 min.
 
Galeria Bałtycka17:0213 min.
 
Wojska Polskiego17:0415 min.
 
Zamenhofa17:0516 min.
 
Zajezdnia17:0617 min.
 
Strzyża PKM17:0718 min.
 
Uniwersytet17:0920 min.
 
Bażyńskiego17:1021 min.
 
Tetmajera17:1122 min.
 
Derdowskiego17:1223 min.
 
Obrońców Westerplatte17:1324 min.
 
Oliwa17:1526 min.
 
Opacka17:1728 min.
 
Subisława17:1930 min.
 
Pomorska - Osiedle17:2132 min.
 
Osiedle Wejhera17:2334 min.
 
Helska17:2435 min.
 
Jelitkowo17:2536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy