Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:15
Płocka16:17
Przemyska16:19
Wilanowska16:20
Cebertowicza16:22
Cieszyńskiego16:23
Sikorskiego16:25
Chałubińskiego16:27
Odrzańska16:29
Pohulanka16:30
Śródmieście SKM16:32
Brama Wyżynna16:34
Dworzec Główny16:36
Brama Oliwska16:38
Chodowieckiego
 
16:39
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:401 min.
 
Traugutta16:423 min.
 
Opera Bałtycka16:445 min.
 
Politechnika16:456 min.
 
Miszewskiego16:467 min.
 
Jaśkowa Dolina16:489 min.
 
Klonowa16:5011 min.
 
Galeria Bałtycka16:5213 min.
 
Wojska Polskiego16:5415 min.
 
Zamenhofa16:5516 min.
 
Zajezdnia16:5617 min.
 
Strzyża PKM16:5718 min.
 
Uniwersytet16:5920 min.
 
Bażyńskiego17:0021 min.
 
Tetmajera17:0122 min.
 
Derdowskiego17:0223 min.
 
Obrońców Westerplatte17:0324 min.
 
Oliwa17:0526 min.
 
Opacka17:0728 min.
 
Subisława17:0930 min.
 
Pomorska - Osiedle17:1132 min.
 
Osiedle Wejhera17:1334 min.
 
Helska17:1435 min.
 
Jelitkowo17:1536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy