Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:05
Płocka16:07
Przemyska16:09
Wilanowska16:10
Cebertowicza16:12
Cieszyńskiego16:13
Sikorskiego16:15
Chałubińskiego16:17
Odrzańska16:19
Pohulanka16:20
Śródmieście SKM16:22
Brama Wyżynna16:24
Dworzec Główny16:26
Brama Oliwska16:28
Chodowieckiego
 
16:29
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:301 min.
 
Traugutta16:323 min.
 
Opera Bałtycka16:345 min.
 
Politechnika16:356 min.
 
Miszewskiego16:367 min.
 
Jaśkowa Dolina16:389 min.
 
Klonowa16:4011 min.
 
Galeria Bałtycka16:4213 min.
 
Wojska Polskiego16:4415 min.
 
Zamenhofa16:4516 min.
 
Zajezdnia16:4617 min.
 
Strzyża PKM16:4718 min.
 
Uniwersytet16:4920 min.
 
Bażyńskiego16:5021 min.
 
Tetmajera16:5122 min.
 
Derdowskiego16:5223 min.
 
Obrońców Westerplatte16:5324 min.
 
Oliwa16:5526 min.
 
Opacka16:5728 min.
 
Subisława16:5930 min.
 
Pomorska - Osiedle17:0132 min.
 
Osiedle Wejhera17:0334 min.
 
Helska17:0435 min.
 
Jelitkowo17:0536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy