Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:35
Płocka14:37
Przemyska14:39
Wilanowska14:40
Cebertowicza14:42
Cieszyńskiego14:43
Sikorskiego14:45
Chałubińskiego14:47
Odrzańska14:49
Pohulanka14:50
Śródmieście SKM14:52
Brama Wyżynna14:54
Dworzec Główny14:56
Brama Oliwska14:58
Chodowieckiego
 
14:59
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:001 min.
 
Traugutta15:023 min.
 
Opera Bałtycka15:045 min.
 
Politechnika15:056 min.
 
Miszewskiego15:067 min.
 
Jaśkowa Dolina15:089 min.
 
Klonowa15:1011 min.
 
Galeria Bałtycka15:1213 min.
 
Wojska Polskiego15:1415 min.
 
Zamenhofa15:1516 min.
 
Zajezdnia15:1617 min.
 
Strzyża PKM15:1718 min.
 
Uniwersytet15:1920 min.
 
Bażyńskiego15:2021 min.
 
Tetmajera15:2122 min.
 
Derdowskiego15:2223 min.
 
Obrońców Westerplatte15:2324 min.
 
Oliwa15:2526 min.
 
Opacka15:2728 min.
 
Subisława15:2930 min.
 
Pomorska - Osiedle15:3132 min.
 
Osiedle Wejhera15:3334 min.
 
Helska15:3435 min.
 
Jelitkowo15:3536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy