Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska04:32
Płocka04:34
Przemyska04:36
Wilanowska04:37
Cebertowicza04:39
Cieszyńskiego04:40
Sikorskiego04:42
Chałubińskiego04:44
Odrzańska04:46
Pohulanka04:47
Śródmieście SKM04:49
Brama Wyżynna04:51
Dworzec Główny04:53
Brama Oliwska04:55
Chodowieckiego
 
04:56
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:571 min.
 
Traugutta04:582 min.
 
Opera Bałtycka05:004 min.
 
Politechnika05:015 min.
 
Miszewskiego05:026 min.
 
Jaśkowa Dolina05:048 min.
 
Klonowa05:059 min.
 
Galeria Bałtycka05:0711 min.
 
Wojska Polskiego05:0913 min.
 
Zamenhofa05:1014 min.
 
Zajezdnia05:1115 min.
 
Strzyża PKM05:1216 min.
 
Uniwersytet05:1418 min.
 
Bażyńskiego05:1519 min.
 
Tetmajera05:1620 min.
 
Derdowskiego05:1721 min.
 
Obrońców Westerplatte05:1822 min.
 
Oliwa05:2024 min.
 
Opacka05:2226 min.
 
Subisława05:2428 min.
 
Pomorska - Osiedle05:2630 min.
 
Osiedle Wejhera05:2832 min.
 
Helska05:2933 min.
 
Jelitkowo05:3034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy