Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:35
Płocka11:37
Przemyska11:39
Wilanowska11:40
Cebertowicza11:42
Cieszyńskiego11:43
Sikorskiego11:45
Chałubińskiego11:47
Odrzańska11:49
Pohulanka11:50
Śródmieście SKM11:52
Brama Wyżynna11:54
Dworzec Główny11:56
Brama Oliwska11:58
Chodowieckiego
 
11:59
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:001 min.
 
Traugutta12:023 min.
 
Opera Bałtycka12:045 min.
 
Politechnika12:056 min.
 
Miszewskiego12:067 min.
 
Jaśkowa Dolina12:089 min.
 
Klonowa12:1011 min.
 
Galeria Bałtycka12:1213 min.
 
Wojska Polskiego12:1415 min.
 
Zamenhofa12:1516 min.
 
Zajezdnia12:1617 min.
 
Strzyża PKM12:1718 min.
 
Uniwersytet12:1920 min.
 
Bażyńskiego12:2021 min.
 
Tetmajera12:2122 min.
 
Derdowskiego12:2223 min.
 
Obrońców Westerplatte12:2324 min.
 
Oliwa12:2526 min.
 
Opacka12:2728 min.
 
Subisława12:2930 min.
 
Pomorska - Osiedle12:3132 min.
 
Osiedle Wejhera12:3334 min.
 
Helska12:3435 min.
 
Jelitkowo12:3536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy