Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:35
Płocka10:37
Przemyska10:39
Wilanowska10:40
Cebertowicza10:42
Cieszyńskiego10:43
Sikorskiego10:45
Chałubińskiego10:47
Odrzańska10:49
Pohulanka10:50
Śródmieście SKM10:52
Brama Wyżynna10:54
Dworzec Główny10:56
Brama Oliwska10:58
Chodowieckiego
 
10:59
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:001 min.
 
Traugutta11:023 min.
 
Opera Bałtycka11:045 min.
 
Politechnika11:056 min.
 
Miszewskiego11:067 min.
 
Jaśkowa Dolina11:089 min.
 
Klonowa11:1011 min.
 
Galeria Bałtycka11:1213 min.
 
Wojska Polskiego11:1415 min.
 
Zamenhofa11:1516 min.
 
Zajezdnia11:1617 min.
 
Strzyża PKM11:1718 min.
 
Uniwersytet11:1920 min.
 
Bażyńskiego11:2021 min.
 
Tetmajera11:2122 min.
 
Derdowskiego11:2223 min.
 
Obrońców Westerplatte11:2324 min.
 
Oliwa11:2526 min.
 
Opacka11:2728 min.
 
Subisława11:2930 min.
 
Pomorska - Osiedle11:3132 min.
 
Osiedle Wejhera11:3334 min.
 
Helska11:3435 min.
 
Jelitkowo11:3536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy