Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:15
Płocka10:17
Przemyska10:19
Wilanowska10:20
Cebertowicza10:22
Cieszyńskiego10:23
Sikorskiego10:25
Chałubińskiego10:27
Odrzańska10:29
Pohulanka10:30
Śródmieście SKM10:32
Brama Wyżynna10:34
Dworzec Główny10:36
Brama Oliwska10:38
Chodowieckiego
 
10:39
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:401 min.
 
Traugutta10:423 min.
 
Opera Bałtycka10:445 min.
 
Politechnika10:456 min.
 
Miszewskiego10:467 min.
 
Jaśkowa Dolina10:489 min.
 
Klonowa10:5011 min.
 
Galeria Bałtycka10:5213 min.
 
Wojska Polskiego10:5415 min.
 
Zamenhofa10:5516 min.
 
Zajezdnia10:5617 min.
 
Strzyża PKM10:5718 min.
 
Uniwersytet10:5920 min.
 
Bażyńskiego11:0021 min.
 
Tetmajera11:0122 min.
 
Derdowskiego11:0223 min.
 
Obrońców Westerplatte11:0324 min.
 
Oliwa11:0526 min.
 
Opacka11:0728 min.
 
Subisława11:0930 min.
 
Pomorska - Osiedle11:1132 min.
 
Osiedle Wejhera11:1334 min.
 
Helska11:1435 min.
 
Jelitkowo11:1536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy