Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:45
Płocka08:47
Przemyska08:49
Wilanowska08:50
Cebertowicza08:52
Cieszyńskiego08:53
Sikorskiego08:55
Chałubińskiego08:57
Odrzańska08:59
Pohulanka09:00
Śródmieście SKM09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:06
Brama Oliwska09:08
Chodowieckiego
 
09:09
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:101 min.
 
Traugutta09:123 min.
 
Opera Bałtycka09:145 min.
 
Politechnika09:156 min.
 
Miszewskiego09:167 min.
 
Jaśkowa Dolina09:189 min.
 
Klonowa09:2011 min.
 
Galeria Bałtycka09:2213 min.
 
Wojska Polskiego09:2415 min.
 
Zamenhofa09:2516 min.
 
Zajezdnia09:2617 min.
 
Strzyża PKM09:2718 min.
 
Uniwersytet09:2920 min.
 
Bażyńskiego09:3021 min.
 
Tetmajera09:3122 min.
 
Derdowskiego09:3223 min.
 
Obrońców Westerplatte09:3324 min.
 
Oliwa09:3526 min.
 
Opacka09:3728 min.
 
Subisława09:3930 min.
 
Pomorska - Osiedle09:4132 min.
 
Osiedle Wejhera09:4334 min.
 
Helska09:4435 min.
 
Jelitkowo09:4536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy