Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:35
Płocka08:37
Przemyska08:39
Wilanowska08:40
Cebertowicza08:42
Cieszyńskiego08:43
Sikorskiego08:45
Chałubińskiego08:47
Odrzańska08:49
Pohulanka08:50
Śródmieście SKM08:52
Brama Wyżynna08:54
Dworzec Główny08:56
Brama Oliwska08:58
Chodowieckiego
 
08:59
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:001 min.
 
Traugutta09:023 min.
 
Opera Bałtycka09:045 min.
 
Politechnika09:056 min.
 
Miszewskiego09:067 min.
 
Jaśkowa Dolina09:089 min.
 
Klonowa09:1011 min.
 
Galeria Bałtycka09:1213 min.
 
Wojska Polskiego09:1415 min.
 
Zamenhofa09:1516 min.
 
Zajezdnia09:1617 min.
 
Strzyża PKM09:1718 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy