Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:06
Płocka23:08
Przemyska23:10
Wilanowska23:11
Cebertowicza23:13
Cieszyńskiego23:14
Sikorskiego23:16
Chałubińskiego23:18
Odrzańska23:20
Pohulanka23:21
Śródmieście SKM23:23
Brama Wyżynna23:25
Dworzec Główny23:27
Brama Oliwska23:29
Chodowieckiego
 
23:30
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:311 min.
 
Traugutta23:322 min.
 
Opera Bałtycka23:333 min.
 
Politechnika23:344 min.
 
Miszewskiego23:355 min.
 
Jaśkowa Dolina23:366 min.
 
Klonowa23:377 min.
 
Galeria Bałtycka23:399 min.
 
Wojska Polskiego23:4111 min.
 
Zamenhofa23:4212 min.
 
Zajezdnia23:4313 min.
 
Strzyża PKM23:4414 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy