Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:26
Płocka22:28
Przemyska22:30
Wilanowska22:31
Cebertowicza22:33
Cieszyńskiego22:34
Sikorskiego22:36
Chałubińskiego22:38
Odrzańska22:40
Pohulanka22:41
Śródmieście SKM22:43
Brama Wyżynna22:45
Dworzec Główny22:47
Brama Oliwska22:49
Chodowieckiego
 
22:50
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:511 min.
 
Traugutta22:522 min.
 
Opera Bałtycka22:544 min.
 
Politechnika22:555 min.
 
Miszewskiego22:566 min.
 
Jaśkowa Dolina22:588 min.
 
Klonowa22:599 min.
 
Galeria Bałtycka23:0111 min.
 
Wojska Polskiego23:0313 min.
 
Zamenhofa23:0414 min.
 
Zajezdnia23:0515 min.
 
Strzyża PKM23:0616 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy