Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:02
Płocka22:04
Przemyska22:06
Wilanowska22:07
Cebertowicza22:09
Cieszyńskiego22:10
Sikorskiego22:12
Chałubińskiego22:14
Odrzańska22:16
Pohulanka22:17
Śródmieście SKM22:19
Brama Wyżynna22:21
Dworzec Główny22:23
Brama Oliwska22:25
Chodowieckiego
 
22:26
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:271 min.
 
Traugutta22:282 min.
 
Opera Bałtycka22:304 min.
 
Politechnika22:315 min.
 
Miszewskiego22:326 min.
 
Jaśkowa Dolina22:348 min.
 
Klonowa22:359 min.
 
Galeria Bałtycka22:3711 min.
 
Wojska Polskiego22:3913 min.
 
Zamenhofa22:4014 min.
 
Zajezdnia22:4115 min.
 
Strzyża PKM22:4216 min.
 
Uniwersytet22:4317 min.
 
Bażyńskiego22:4418 min.
 
Tetmajera22:4519 min.
 
Derdowskiego22:4620 min.
 
Obrońców Westerplatte22:4721 min.
 
Oliwa22:4923 min.
 
Opacka22:5125 min.
 
Subisława22:5327 min.
 
Pomorska - Osiedle22:5529 min.
 
Osiedle Wejhera22:5731 min.
 
Helska22:5832 min.
 
Jelitkowo22:5933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy