Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:02
Płocka21:04
Przemyska21:06
Wilanowska21:07
Cebertowicza21:09
Cieszyńskiego21:10
Sikorskiego21:12
Chałubińskiego21:14
Odrzańska21:16
Pohulanka21:17
Śródmieście SKM21:19
Brama Wyżynna21:21
Dworzec Główny21:23
Brama Oliwska21:25
Chodowieckiego
 
21:26
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:271 min.
 
Traugutta21:282 min.
 
Opera Bałtycka21:304 min.
 
Politechnika21:315 min.
 
Miszewskiego21:326 min.
 
Jaśkowa Dolina21:348 min.
 
Klonowa21:359 min.
 
Galeria Bałtycka21:3711 min.
 
Wojska Polskiego21:3913 min.
 
Zamenhofa21:4014 min.
 
Zajezdnia21:4115 min.
 
Strzyża PKM21:4216 min.
 
Uniwersytet21:4317 min.
 
Bażyńskiego21:4418 min.
 
Tetmajera21:4519 min.
 
Derdowskiego21:4620 min.
 
Obrońców Westerplatte21:4721 min.
 
Oliwa21:4923 min.
 
Opacka21:5125 min.
 
Subisława21:5327 min.
 
Pomorska - Osiedle21:5529 min.
 
Osiedle Wejhera21:5731 min.
 
Helska21:5832 min.
 
Jelitkowo21:5933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy