Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:52
Płocka19:54
Przemyska19:56
Wilanowska19:57
Cebertowicza19:59
Cieszyńskiego20:00
Sikorskiego20:02
Chałubińskiego20:04
Odrzańska20:06
Pohulanka20:07
Śródmieście SKM20:09
Brama Wyżynna20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Oliwska20:15
Chodowieckiego
 
20:16
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:171 min.
 
Traugutta20:182 min.
 
Opera Bałtycka20:204 min.
 
Politechnika20:215 min.
 
Miszewskiego20:226 min.
 
Jaśkowa Dolina20:248 min.
 
Klonowa20:259 min.
 
Galeria Bałtycka20:2711 min.
 
Wojska Polskiego20:2913 min.
 
Zamenhofa20:3014 min.
 
Zajezdnia20:3115 min.
 
Strzyża PKM20:3216 min.
 
Uniwersytet20:3418 min.
 
Bażyńskiego20:3519 min.
 
Tetmajera20:3620 min.
 
Derdowskiego20:3721 min.
 
Obrońców Westerplatte20:3822 min.
 
Oliwa20:4024 min.
 
Opacka20:4226 min.
 
Subisława20:4428 min.
 
Pomorska - Osiedle20:4630 min.
 
Osiedle Wejhera20:4832 min.
 
Helska20:4933 min.
 
Jelitkowo20:5034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy