Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:12
Płocka19:14
Przemyska19:16
Wilanowska19:17
Cebertowicza19:19
Cieszyńskiego19:20
Sikorskiego19:22
Chałubińskiego19:24
Odrzańska19:26
Pohulanka19:27
Śródmieście SKM19:29
Brama Wyżynna19:31
Dworzec Główny19:33
Brama Oliwska19:35
Chodowieckiego
 
19:36
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:371 min.
 
Traugutta19:382 min.
 
Opera Bałtycka19:404 min.
 
Politechnika19:415 min.
 
Miszewskiego19:426 min.
 
Jaśkowa Dolina19:448 min.
 
Klonowa19:459 min.
 
Galeria Bałtycka19:4711 min.
 
Wojska Polskiego19:4913 min.
 
Zamenhofa19:5014 min.
 
Zajezdnia19:5115 min.
 
Strzyża PKM19:5216 min.
 
Uniwersytet19:5418 min.
 
Bażyńskiego19:5519 min.
 
Tetmajera19:5620 min.
 
Derdowskiego19:5721 min.
 
Obrońców Westerplatte19:5822 min.
 
Oliwa20:0024 min.
 
Opacka20:0226 min.
 
Subisława20:0428 min.
 
Pomorska - Osiedle20:0630 min.
 
Osiedle Wejhera20:0832 min.
 
Helska20:0933 min.
 
Jelitkowo20:1034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy