Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:05
Płocka07:07
Przemyska07:09
Wilanowska07:10
Cebertowicza07:12
Cieszyńskiego07:13
Sikorskiego07:15
Chałubińskiego07:17
Odrzańska07:19
Pohulanka07:20
Śródmieście SKM07:22
Brama Wyżynna07:24
Dworzec Główny07:26
Brama Oliwska07:28
Chodowieckiego
 
07:29
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:301 min.
 
Traugutta07:323 min.
 
Opera Bałtycka07:345 min.
 
Politechnika07:356 min.
 
Miszewskiego07:367 min.
 
Jaśkowa Dolina07:389 min.
 
Klonowa07:4011 min.
 
Galeria Bałtycka07:4213 min.
 
Wojska Polskiego07:4415 min.
 
Zamenhofa07:4516 min.
 
Zajezdnia07:4617 min.
 
Strzyża PKM07:4718 min.
 
Uniwersytet07:4920 min.
 
Bażyńskiego07:5021 min.
 
Tetmajera07:5122 min.
 
Derdowskiego07:5223 min.
 
Obrońców Westerplatte07:5324 min.
 
Oliwa07:5526 min.
 
Opacka07:5728 min.
 
Subisława07:5930 min.
 
Pomorska - Osiedle08:0132 min.
 
Osiedle Wejhera08:0334 min.
 
Helska08:0435 min.
 
Jelitkowo08:0536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy