Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:12
Płocka18:14
Przemyska18:16
Wilanowska18:17
Cebertowicza18:19
Cieszyńskiego18:20
Sikorskiego18:22
Chałubińskiego18:24
Odrzańska18:26
Pohulanka18:27
Śródmieście SKM18:29
Brama Wyżynna18:31
Dworzec Główny18:33
Brama Oliwska18:35
Chodowieckiego
 
18:36
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:371 min.
 
Traugutta18:382 min.
 
Opera Bałtycka18:404 min.
 
Politechnika18:415 min.
 
Miszewskiego18:426 min.
 
Jaśkowa Dolina18:448 min.
 
Klonowa18:459 min.
 
Galeria Bałtycka18:4711 min.
 
Wojska Polskiego18:4913 min.
 
Zamenhofa18:5014 min.
 
Zajezdnia18:5115 min.
 
Strzyża PKM18:5216 min.
 
Uniwersytet18:5418 min.
 
Bażyńskiego18:5519 min.
 
Tetmajera18:5620 min.
 
Derdowskiego18:5721 min.
 
Obrońców Westerplatte18:5822 min.
 
Oliwa19:0024 min.
 
Opacka19:0226 min.
 
Subisława19:0428 min.
 
Pomorska - Osiedle19:0630 min.
 
Osiedle Wejhera19:0832 min.
 
Helska19:0933 min.
 
Jelitkowo19:1034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy