Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:32
Płocka17:34
Przemyska17:36
Wilanowska17:37
Cebertowicza17:39
Cieszyńskiego17:40
Sikorskiego17:42
Chałubińskiego17:44
Odrzańska17:46
Pohulanka17:47
Śródmieście SKM17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego
 
17:56
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:571 min.
 
Traugutta17:582 min.
 
Opera Bałtycka18:004 min.
 
Politechnika18:015 min.
 
Miszewskiego18:026 min.
 
Jaśkowa Dolina18:048 min.
 
Klonowa18:059 min.
 
Galeria Bałtycka18:0711 min.
 
Wojska Polskiego18:0913 min.
 
Zamenhofa18:1014 min.
 
Zajezdnia18:1115 min.
 
Strzyża PKM18:1216 min.
 
Uniwersytet18:1418 min.
 
Bażyńskiego18:1519 min.
 
Tetmajera18:1620 min.
 
Derdowskiego18:1721 min.
 
Obrońców Westerplatte18:1822 min.
 
Oliwa18:2024 min.
 
Opacka18:2226 min.
 
Subisława18:2428 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2630 min.
 
Osiedle Wejhera18:2832 min.
 
Helska18:2933 min.
 
Jelitkowo18:3034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy